Ekscytujące wiązanie Suki.

Film

- Co powinienem Ci zrobić?

- Zatłuc.

- Zatłuc-co?

- Powinieneś mnie zatłuc Panie mój. – niemal szepczę, odpowiadając pełnym zdaniem zaraz po zaczerpnięciu głębokiego oddechu. Było to prawie niemożliwe, z nogami uciskającymi klatkę piersiową. . .

Byłam związana. Pod moimi kolanami tkwił jakiś patyk, uniemożliwiając złożenie nóg, które były w górze eksponując tyłek i Suczą cipę.
Zdana tylko na słuch i czucie czekałam. Na cokolwiek. Muśnięcie, uderzenie, smagnięcie, cokolwiek, czekanie odbierało mi zdolność myślenia i wzbudzało jeszcze większe przerażenie.
Słyszę szelest.
Moje ciało w momencie się napięło, uniosłam lekko głowę i nasłuchiwałam czujnie. Ciche kroki, coś jakby przesuwanego, kolejny szelest, tym razem innego rodzaju, cichy, jakby szum liści poruszanych delikatnym wietrzykiem, znów ledwo słyszalne kroki.
Cisza…
Nim się zorientowałam, zarejestrowałam ten cichutki dźwięk sekundę przed, już czułam dyscyplinę na prawym pośladku, ten charakterystyczny dźwięk, pełny, uderzające ramiona o skórę na tyłku…
I ten ból, przyjemny i mocny jednocześnie…

- Jeden… dziękuję Panie mój…- powiedziałam łamiącym się, prawie zbolałym głosem,  marszcząc brwi, co było trudne pod przepaską, i wykrzywiając usta w grymasie znośnego bólu.
Byłam oszołomiona tym, co się dzieje, związana, zdana na łaskę Pana.
Pierwszy raz w takiej pozycji, bez możliwości jakiegokolwiek ruchu, przeznaczona do wszystkiego, czego zapragnie sobie mój Pan.
Bardziej nakręcało mnie to, że nie mam tej kontroli, nawet najmniejszego substytutu. Że nie mogę kierować wydarzeniami tak, żeby było chociaż troszeczkę po mojemu jak to zazwyczaj bywało, gdy nie byłam związana.
Teraz przyjmowałam to, co dawał mi Pan.
Między zastanawianiem się jak bardzo podnieca mnie ta sytuacja i to zniewolenie a liczbą razów usłyszałam gdzieś z boku coś innego.
Taki dźwięk, słodki, podniecający do bólu dźwięk wydaje sprzączka.
“Pas!”

  

Su Anusz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>